Награди 2019/2020 г.
Spelling Bee - 2019/2020г.
През м.февруари 2020 г. се проведе вътрешноучилищният кръг на състезанието 'Spelling Bee' за учебната 2019/2020 г. Учениците от VII Б клас
Ивона Янева Гайдурлиева, Мариян Ясенов Славов, Радослав Паскалев Паскалев и Явор Миленов Костадинов достойно представиха себе си и тяхната преподавателка г-жа Нина Рашева.Те стигнаха почти до финала, но вместо разочаровани се чувстваха горди. Понесени на крилете на Знанието, те осъзнаха,
че не толкова важен е крайният резултат, а пътят към него.
Математическо състезание “Математика без граници”
В математическото състезание "Математика без граници" - есен-зима, учениците спечелиха общо - 12 медала:
Онлайн състезание “Силата на знанието”
Национален конкурс “Най-усмихнат клас на България-2019”
Национален конкурс ,,Най-усмихнат клас на България-2019г",
организиран от Сдружение ,, Усмивка"-Бургас и с подкрепата на Община Бургас
се проведе под надслов ,, През новата година по-умни, по-сплотени, по-креативни".
За трети пореден път учениците от 3.г клас с кл. ръководител Калина Георгиева
спечелиха I-во място от III-та категория ,,Най-усмихнат начален курс от 2-ри до 4-ти клас"
В конкурса участваха над 900 училища и детски градини.
Учениците от 3.г клас бяха наградени на официална церемония на 27.11.2019г.
в сградата на Областна Администрация Бургас.
XXII състезание по математика и информационни техноогии “Свети Николай Чудотворец”
За двадесет и втора поредна година Съюзът на математиците в България – секция Бургас, организира и проведе регионалното състезание по математика и информационни технологии “Свети Николай Чудотворец”, посветено на 6 декември – празника на град Бургас. Състезанието е и част от календарния план на СМБ.
Категория 5-6 клас взеха участие
- Владимир Тенев Гайдаров - 81 т. (грамота за отлично представяне)
- Антония Павлова Ламбринова - 77 т. (грамота за отлично представяне)
- Дария Филипова Демирева
- Валери Христов Врънгов
- Валери Детелинов Пренеров
- Иван-Михаил Ивалинов Иванов
- Ина Николаева Начева
- Николай Иванов Грозев
Категория 7-8 клас взеха участие
- Здравко Георгиев Калчев
- Йоанна Станимирова Димитрова
- Иво Георгиев Петков
- Димитър Емилов Павлов
В категория 7-8 клас възпитаниците на СУ „Св. св. Кирил и Методий” спечелиха 2-ро място за отбор и купа.