Нов категоричен успех!
С радост и гордост Ви информираме, че СУ "Св. св. Кирил и Методий" - гр. Бургас, е официално одобрено за участие в международния проект на Асоциацията на Кеймбридж училищата в България „Подкрепа на училищните лидерски екипи за иновации“ (ESLTI), финансиран от Европейския съюз по програма Еразъм+.
Конкуренцията за участие в проекта беше изключително силна, но нашият екип показа своята категорична мотивация и ангажираност за развитие на иновационни практики в образованието. Убедени сме, че сътрудничеството ни в ESLTI ще предостави нови възможности за обмен на опит и знания с колеги от други водещи учебни заведения в България и Европа.
Да бъдем едно от избраните общо 8 училища е чест и отговорност. С гордост приветстваме нашите партньори в проекта: Профилирана езикова гимназия "Никола Йонков Вапцаров" - гр. Шумен, НУ "Отец Паисий" - гр. Пазарджик, 19. СУ "Елин Пелин" - гр. София, ЕГ "Христо Ботев" - гр. Кърджали, ОУ "Елин Пелин" - гр. Бургас, 128. СУ "Алберт Айнщайн" - гр. София, 68. СУ "Академик Никола Обрешков", гр. София, 119. СУ "Академик Михаил Арнаудов" - гр. София, 32. СУИЧЕ "Св. Климент Охридски" - гр. София и СУ "Екзарх Антим І" - гр. Казанлък.
Очакваме с нетърпение да работим съвместно, да обменяме идеи и да внедряваме иновации, които ще бъдат ключов фактор за подобряване на обучението и развитието на нашите ученици.
Благодарим на Асоциацията на Кеймбридж училищата в България за доверието, на училищния екип, разработил концепцията за включване в проекта, както и на всички, които допринасят за реализацията на нашата визия и успех!