Иновативно бъдеще: СУ „Св. св. Кирил и Методий“ откри три нови STEM кабинета!
Днес, на 29.05.2026 г., СУ „Св. св. Кирил и Методий“ – гр. Бургас направи поредната голяма стъпка към модерното и вдъхновяващо образование. Училището ни откри три изключително съвременни STEM пространства:
- Кабинет „Природни науки“
- Кабинет „Математика и информатика“
- Кабинет „Роботика и киберфизични системи“
Новите високотехнологични кабинети ще предоставят на нашите ученици възможност да учат чрез практика, експерименти и иновации, развивайки ключовите умения на бъдещето.
На официалното събитие присъстваха директорът на училището, представители на Обществения съвет и Училищното настоятелство, учители, родители и ученици. Заедно споделихме радостта и гордостта от реализирането на този мащабен проект.
СУ „Св. св. Кирил и Методий“ продължава уверено да гради среда, в която знанието среща технологиите, а учениците развиват своя потенциал с поглед към утрешния ден.