Състезания

Състезания

Протокол за класиране на учениците, участвали в националния кръг на НАЦИОНАЛНОТО СЪСТЕЗАНИЕ ПО ИЗОБРАЗИТЕЛНО ИЗКУСТВО "ЛАБОРАТОРИЯ НА ИЗКУСТВОТО"

 


 

Протокол на допуснатите ученици до националния кръг на Националното състезание по изобразително изкуство „Лаборатория за изкуство“

 


 

2020/2021 учебна година

Ученици, взели участие и в трите кръга на Националното състезание „Ключът на музиката“ – 2020/2021 г.

Мили деца, състезавахте се и се представихте достойно и в последния кръг на Националното състезание „Ключът на музиката“. Представихте себе си, училището и града ни.

Пожелаваме ви всяка година отново и отново да печелите първите места във всяко състезание, на което се явите! Бъдете здрави и усмихнати! Успех!

Музиката може да промени света, защото може да промени хората.“

 


 

 


 

РЕЗУЛТАТИ ОТ

НАЦИОНАЛНО МАТЕМАТИЧЕСКО СЪСТЕЗАНИЕ

"ЕВРОПЕЙСКО КЕНГУРУ" 18.03.2021 г.

 

Първи клас

Втори клас

Трети клас

Четвърти клас

Сигнали за допуснати технически неточности и грешни отразявания в протоколите се входират чрез заявление от родителите до директора на училището, което е координатор на състезанието - ОУ "Пейо Яворов" - гр. Бургас, най-късно до 17.00 ч. на 26.03.2021 г. 

 


 

Ученици, класирани за национален кръг на Национално състезание “ Ключът на музиката”- март, 2021 год.

 


 

Класирани ученици за областен кръг на национилно състезание по музика "Ключът на музиката"

 


 

Международно състезание "Математика без граници"

Ивелина Фотева от 5 "д" клас - бронзов медал

 


 

ДВАДЕСЕТ И ДЕВЕТИ ЕСЕНЕН МАТЕМАТИЧЕСКИ ТУРНИР "ЧЕРНОРИЗЕЦ ХРАБЪР" 2020 

            Провеждан по случай Деня на народните будители 
 
Отлично представяне на учениците от 4 г клас, с класен ръководител Калина Георгиева
 
ЙОАН ИЛИЕВ ПЕТКОВ - ПЪРВО МЯСТО -  ЗЛАТЕН МЕДАЛ И КУПА
 
БОРИС ПЕТРОВ ТЕРЗИЕВ - ВТОРО МЯСТО - СРЕБЪРЕН МЕДАЛ И КУПА
 
            БЛАГОДАРИМ ВИ!  ГОРДЕЕМ СЕ С ВАС!
 

  
 

 
 
28. МАТЕМАТИЧЕСКИ ТУРНИР "ИВАН САЛАБАШЕВ"
 
Национално класиране
 
Йоан Илиев Петков спечели ЗЛАТЕН МЕДАЛ, с класен ръководител Калина Георгиева
 
           Гордеем се с Йоан от 3 г клас и вярваме в неговите бъдещи успехи!
 
 
 
 

 
 
Математическо състезание "Академик Никола Обрешков"
 
15.02.2020 г. с максимален брой точки - 200
 
ЗЛАТЕН МЕДАЛ за Йоан Илиев Петков от 3 г клас, с класен ръководител Калина Георгиева
 
 
 
 

 

2018/2019 учебна година

Математика без граници

40 медала за учениците на СУ " Св. св. Кирил и Методий" от  есенния кръг на "Математика без граници":

3 златни - Павел Цонев  и Виктор Пеев - I клас, Цвета Костадинова - II клас
 
11 сребърни - Александра Димитрова - I клас, Калоян Динев, Мая Георгиева, Станислав Димов, Йоан Петков, Антони Стоев, Магдалена Кучумбова, Камен Колев, Рая Янакиева - II клас, Симона Гюлева - III клас  и Лъчезар Панайотов - IV клас
 
27 бронзови - Александра Христова и Стефан Гонзов - I клас, Ивон Михалева, Александър Велков, Десислава Пашова, Гергана Бакалбашиева, Александър Георгиев, Николай Радев, Анна-Мария Илиева - II клас, Тиана Илиева, Диана Тодорова, Ваян Янков, Георги Гаврилов, Момчил Цветков, Далина Куманова, Калоян Димитров, Георги Събев и Десислава Спасова - III клас, Максим Минев, Александър Ангелов, Самуил Тодоров, Валерия Василева, Александра Кондева, Калина Първанова, Ивон Златева, Александра Стоянова - IV клас 
 

 

 

        

 

 На 14.11.2018 г. отбор от 4 ученици на СУ "Св. св. Кирил и Методий" в съревнование с още 7 отбора от  Бургаския регион извоюва второ място на Национална викторина ''140 години българска армия". Отборът беше подготвен от Петя Николова и Елена Антонова - старши учители по история и цивилизация.  

 

          

 


 

НАЦИОНАЛЕН КОНКУРС

"Свобода или смърт юнашка"

 


 

2017/2018 учебна година

 


 

Математика без граници

 

Iб клас с класен ръководител: Мария Чолакова

Радост Михнева - златен медал

Мила Бихлюмова - сребърен медал

Десислава Спасова - бронзов медал

 


 

XIX състезание по математика и информационни технологии "Свети Николай Чудотворец"

Математика

Категория 3 клас

Никола Кирилов Янев - (грамота за отлично представяне в състезанието 90 точки)

Александър Ивайлов Вълков - 70 точки

Михаил Петров Бахчеванов - 68 точки

Мила Мирославова Пашова - 66 точки

Отборно класиране - 294 точки - (грамота за отлично представяне в състезанието)

 

Категория 4 клас

Ана Димитрова Димитрова -  (бронзов медал 38 точки)

Ивайла Недялкова Жекова  - 35 точки

Емилия Здравкова Караджова - 25,5 точки

Ивона Янева Гайдурлиева - 21,5 точки

Отборно класиране - 120 точки - II място 

 

Информационни технологии

Категория 5-6 клас

Християн Йорданов Василев - 5 б клас (сребърен медал 82 точки)

Ясен Василев Костов - 6 а клас (грамота за отлично представяне в състезанието 80 точки)

Николай Вълков Панайотов - 6 б (56 точки)

Отборно класиране - 218 точки - I място 

 

Категория 7-8 клас

Мартин Петев Илиев - 7 в клас (бронзов медал 88 точки)

Йоан Златинов Попов - 7 а клас (64 точки)

Георги Иванов Андонов - 7 а клас (57 точки)

Отборно класиране - 209 точки - I място 

 

Категория 9-10 клас

Елизавета Александровна Малянова - 10 в клас  (грамота за отлично представяне в състезанието 65 точки)

Надежда Антонова Красимирова - 10 а клас (40 точки)

Ангел Лазаров Медаров - 10 б клас (26  точки)

Отборно класиране - 131 точки - II място 

 


 

ОБЩИНСКО СЪСТЕЗАНИЕ ПО БАСКЕТБОЛ

 

                                 

Алекс Атанасов Костов - 7 в клас

Георги Ясенов Вълков - 7 б клас 

Георги Атанасов Георгиев - 7 в клас

Адам Петров Петков - 7 а клас

Йоан Златинов Попов - 7 а клас

Георги Иванов Андонов - 7 а клас

Тодор Руменов Желязков - 7 б клас

Исмаил Гюрсел Сабри - 7 б клас

 

Отборно класиране - II място